Modern Combat 5 Blackout już w Google Play, App Store i na Windows Phone

Jest! Stało się! Pewnie spora część z was na to czekało. Oto bowiem zadebiutowała kolejna część najlepszej strzelanki na urządzenia mobilne. Mowa oczywiście o serii Modern Combat i jej piątej odsłonie o nazwie Blackout.

Gra, zarówno w wersji na iOS, jak i na Androida, kosztuje 6,99 dol., co w przypadku Google Play przekłada się aktualnie na nieco ponad 22 zł. To sporo jak na tytuł mobilny, ale Modern Combat 5 zostało przygotowane z prawdziwym rozmachem, więc pewnie warto (nie wiem, jeszcze nie grałem).

modern-combat-5-blackout-3

Gra zaczyna się we Włoszech, a dokładnie w Wenecji, gdzie nasz główny bohater, o imieniu Phoenix, musi zabezpieczyć transport. Zwykła, standardowa misja. Kolejne zadania mają być rozsiane po całym świecie, między innymi w Tokio, gdzie wydarzą się jedne z najważniejszych zwrotów akcji w całej historii. Tak ma wyglądać tryb dla jednego gracza.

modern-combat-5-blackout-1

Dużo ciekawej robi się w przypadku trybu dla kilku graczy, bo taki też będzie w grze dostępny. Do wyboru są cztery klasy – Assault, Heavy, Recon oraz Sniper. Każda z nich ma swoje unikalne cechy, bronie i możliwości. Oczywiście nie zabraknie pojedynków drużynowych, zdobywania doświadczenia i odblokowywania nowych broni, a także tabeli wyników i rankingów najlepszych graczy.

modern-combat-5-blackout-2

Co ważne, doświadczenie zdobywa się w obu trybach – dla jednego i dla wielu graczy, dlatego też konieczne jest ciągłe połączenie z internetem. Warto też wspomnieć, że w grze nie ma żadnych mikropłatności. Płacimy raz i możemy cieszyć się wszystkimi funkcjami dostępnymi w Modern Combat 5 Blackout, o ile odblokujemy je wraz ze zwiększaniem doświadczenia.

Gra waży około 708 MB. Aby zagrać w nią na iOS, konieczny jest co najmniej iPad 2, iPhone 4s oraz iPod Touch 5. generacji. Nie znamy wymagań w przypadku Androida i Windows Phone, ale raczej potrzebny jest dość mocny sprzęt.

Pobierz Modern Combat 5 Blackout z Google Play

Pobierz Modern Combat 5 Blackout z App Store

Pobierz Modern Combat 5 Blackout z Windows Phone Store

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o