Świetna aplikacja debiutuje właśnie na Androidzie – najlepszy sposób na tanie appki

Aplikacja myAppFree stała się niezwykle popularna na systemie Windows Phone. Na całym świecie korzysta z niej ponad 2 mln użytkowników. Teraz aplikacja zadebiutowała w Sklepie Google Play. To najlepszy sposób na zdobycie dużo tańszych appek.

Twórcy myAppFree długo pracowali nad tym, aby udostępnić swoją aplikację także na Androidzie. W końcu nie wystarczy stworzyć appkę, ale trzeba też dogadać się z innymi deweloperami, którzy będą skłonni oferować swoje aplikacje w promocji poza Sklepem Google Play. Na szczęście to się udało i myAppFree w końcu pojawiło się w wersji na Androida.

Aplikacja jest prosta, ale niezwykle przydatna. Co 24 godziny zmienia się aplikacja dnia, która jest oferowana za darmo (normalnie są to płatne aplikacje). Poza tym oferowane są promocje na inne aplikacje i gry, a nawet na dodatki, nowe poziomy i wersje premium. W skrócie – dzięki myAppFree można wiele appek zdobyć w dużo niższych cenach. Warto też założyć konto i sprawdzać oferty przystosowane do naszych zainteresowań, ale do tego trzeba się zalogować przez Facebooka.

Oczywiście deweloper nie zapomniał o powiadomieniach push, gdy tylko pojawiają się nowe, ciekawe promocje. Sama aplikacja jest w pełni darmowa, a na dodatek pozwala zaoszczędzić nieco grosza, więc nie ma najmniejszego powodu, żeby z niej nie korzystać. Poniżej macie link do Sklepu Google Play skąd możecie pobrać myAppFree.

google_play

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o