Świetna strzelanka dostępna za darmo w Google Play i App Store

Co prawda od premiery gry minęły już 3 lata, ale N.O.V.A to wciąż świetnie wyglądająca, a przede wszystkim niezwykle grywalna pozycja. Jeśli chcecie poznać ciekawy świat science-fiction, to nie będzie już lepszej okazji. Gameloft właśnie udostępnił N.O.V.A 3 całkowicie za darmo. A jest w co grać, bowiem deweloper przygotował nie tylko kampanię dla jednego gracza, ale także tryb wieloosobowy, w którym można się zmierzyć z ludźmi z całego świata.

Fabuła jest dość ciekawa. Oto bowiem kilka miesięcy po tym, jak Kal pokonał rasę Volterites, ludzie powracają na Ziemię. Jednak przez ten czas prezydent został zabity, a wiele kolonii poddało się protektoratowi Volterites. Naszym cele jest wrócić na Ziemię i ponownie stawić czoła obcej rasie i tym samym wyzwolić ludzkość spod ich władzy.

nova-3-freedom-edition-2

 

Kampania dla jednego gracza składa się w sumie z 10 misji, odbywających się w zniszczonych, ziemskich miastach oraz głównym mieście Volterite (finałowa misja). Do dyspozycji gracza pozostają liczne bronie ręczne, wszelkiej maści pojazdy, a nawet mechy, więc na pewno jest co robić. Generalnie N.O.V.A to gra z perspektywy trzeciej osoby – typowy FPS, w którym sporo się dzieje.

Jeśli zaś chodzi o tryb dla wielu graczy, to do wyboru jest 7 różnych rozgrywek, np. Capture the Flag, Capture the Point, czy też Free for All. Do dyspozycji graczy oddano także 7 map. Nowością jest możliwość wskoczenia do pojazdu naszego sprzymierzeńca, aby wspomóc go w walce. Tak samo inny gracze z naszej drużyny mogą wskakiwać do pojazdów sterowanych przez nas.

nova-3-freedom-edition-3

Gra jest darmowa, ale Gameloft umieścił w niej sporo mikropłatności. Na szczęście da się grać bez nich, chociaż ciężko walczy się z przeciwnikiem który wydał sporo kasy i ma dużo lepsze bronie, ale coś za coś….

Grę możecie pobrać z Google Play lub App Store klikając w jedną z poniższych grafik:

google_play

apple_store

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o