Najlepsze aplikacje 2015 roku w Galaxy Apps

Galaxy Apps to sklep z aplikacjami dla użytkowników smartfonów Samsunga. Jego największą zaletą jest to, że koreańska firma współpracuje z deweloperami i dostawcami wielu usług. Dzięki temu może zaoferować dużo lepsze warunki, np. darmowe konta premium lub promocyjne pakiety i liczne dodatki. Ale które aplikacje w 2015 roku szczególnie zasługiwały na uwagę?

Microsoft Office

Akurat w tym przypadku posiadanie telefonu lub tabletu marki Samsung nie daje żadnych dodatkowych benefitów, bo aplikacje z pakietu Office i tak są darmowe. Nie zmienia to jednak faktu, że to bardzo dobrze przygotowane appki. Microsoft naprawdę się postarał i dzięki temu wersja na Androida prezentuje się dużo lepiej niż na mobilnego Windowsa. Jeśli często pracujecie na dokumentach, to powinniście korzystać z Worda, Excela i PowerPointa.

Upday

Natłok informacji sprawia, że de facto coraz mniej informacji do nas dociera. Zalewani jesteśmy mało znaczącymi faktami, a te najważniejsze umykają przed naszym wzrokiem. Dlatego warto zainteresować się aplikacjami, które za nas wybierają te informacje, które są najważniejsze i zgodne z naszymi zainteresowaniami. Taką aplikacją jest Upday. Jest ona dostępna tylko dla użytkowników sprzętów marki Samsung. Miałem okazję już o niej pisać, więc odsyłam do tekstu: „Upday to chyba najlepszy agregator treści na Androida”.

Zadane.pl

To aplikacja stworzona z myślą nie tylko o uczniach, ale także rodzicach, którzy przecież nie znają odpowiedzi na wszystkie pytania. Dzięki Samsungowi otrzymujemy na początku dodatkowe 200 punktów, które można wydać na zadawanie pytań. Jeśli sami jesteśmy w czymś dobrzy, to możemy używać aplikacji do pomagania innym i tym samym zdobywania punktów. Zadane.pl z pewnością pomoże każdemu uczniowi w rozwiązywaniu zdań domowych lub w na przerwach w szkole.

Samsung Galaxy S6 Edge+

Player.pl

Polska usługa VOD zasługuje na uwagę użytkowników Samsunga przede wszystkim z dwóch powodów – dostępu do dodatkowych pakietów, których nie mogą wykupić pozostali użytkownicy oraz 3-miesięcznego, darmowego dostępu do pakietów. W usłudze można oglądać seriale i programy przygotowywane przez TVN oraz liczne produkcje zagraniczne. Więcej dowiecie się na ten temat z mojego wcześniejszego tekstu: „Rewelacyjna promocja na filmy i seriale dla użytkowników Samsunga”.

KICK

A to już konkretnie aplikacja stworzona przez Samsunga. Nie jest dostępna tylko dla użytkowników koreańskich smartfonów i tabletów, ale z pewnością jest warta uwagi. To aplikacja stworzona dla fanów piłki nożnej. Na żywo mamy dostęp do wyników najlepszych lig świata oraz bardzo rozbudowanych statystyk, włącznie z trajektorią oddawanych strzałów. Appka na bieżąco może nas informować o rozpoczynających się spotkaniach i wynikach. Tę aplikację również testowałem, więc po raz kolejny odsyłam do tekstu: „KICK to obowiązkowa aplikacja dla każdego fana piłki nożnej”. Warto dodać, że w appce pojawiła się już polska Ekstraklasa.

Legimi

To pierwsza w Polsce usługa, w której – w ramach comiesięcznego abonamentu – uzyskujemy dostęp do sporej basy cyfrowych książek. W sumie ebooków jest ponad 10 tysięcy, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Czytać można zarówno na smartfonie, jak i tablecie. A najlepsze w tym wszystkim jest to, że użytkownicy Samsunga otrzymują aż 3 miesiące dostępu do usługi zupełnie za darmo. To doskonały okres na przetestowanie Legimi i zadecydowanie, czy nas satysfakcjonuje.

*Tekst powstał przy współpracy z firmą Samsung – partnerem bloga Appki.com.pl

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o