Najlepsze gry mobilne minionego tygodnia!

Mamy wtorek, czyli drugi najgorszy dzień w tygodniu. Czas więc go sobie nieco osłodzić przy pomocy najnowszej porcji gier mobilnych, które zadebiutowały w zeszłym tygodniu. Jest sporo ciekawych pozycji na mojej subiektywnej liście. Mam nadzieję, że chociaż niektóre z nich przypadną wam do gustu. No to lecim z koksem!

Sword of Xolan (0,99 euro)

Bardzo przyjemna platformówka w bardzo popularnym ostatnio stylu retro. Piksele wylewają się z ekranu, tak samo, jak grywalność. Naszym celem jest oczywiście uratować świat, przywrócić pokój na świecie i zapewnić wszystkim darmowy Internet. No dobra, z tym ostatnim przesadziłem, ale pomarzyć zawsze warto.

Sword of Xolan w Apple App Store (iOS)

Dragon Blaze (za darmo)

Smoki, miecze, magia i dziewice. Tak, to te czasy, kiedy jeszcze istniały. A tak na serio, to Dragon Blaze to po prostu ciekawa strategia z elementami RPG, a raczej RPG z elementami strategii. Historia zaczyna się rok po odrodzeniu się Deathcrowna – króla wszystkich smoków. Naszym celem jest podbicie kolejnych krain i wyłapanie mistycznych stworów. Polecam!

Dragon Blaze w Sklepie Google Play (Android)
Dragon Blaze w Apple App Store (iOS)

Mixel Rush (2,99 euro lub 13,25 zł)

Kolorowa, śmieszna i przyjemna dla oka gierka, w której chodzi o to, aby przemieniać swojego stworka, aby ten był w stanie przebiec kolejne metry. To tego typu gierka, która można włączyć na chwilę, siedząc akurat na tronie. Powinna się też spodobać dzieciom.

Mixel Rush w Sklepie Google Play (Android)
Mixel Rush w Apple App Store (iOS)

Farming Pro 2015 (1,99 euro lub 8,35 zł)

Co tu dużo mówić? No wiecie… zostajecie rolnikiem. Trzeba zbierać plony, sadzić, karmić i tak dalej. Za to dostaje się dofinansowania z Unii, a jednym z osiągnięć jest dołączenie do KRUS-u. Nie, to nie w tej grze? No może mi się coś pomyliło, ale traktorem można pojeździć.

Farming Pro 2015 w Sklepie Google Play (Android)
Farming Pro 2015 w Apple App Store (iOS)

Skiing Yeti Mountain (za darmo)

Ta gra przywodzi na myśl stary tytuł chyba jeszcze z czasów Atari 2600, w którym zjeżdżało się z górki i omijało drzewa i inne przeszkody. Tutaj chodzi praktycznie o to samo, tylko w nowym i lepszym wydaniu, chociaż w stylu retro.

Skiing Yeti Mountain w Sklepie Google Play (Android)
Skiing Yeti Mountain w Apple App Store (iOS)

Star Trek Trexels (za darmo)

To już kolejna gra w stylu retro. Takie oto mamy czasu, że lubimy wracać do tego, co było kiedyś. Oczywiście nie mogłem pominąć czegoś związanego ze Star Trekiem. W końcu każdy lubi Luke’a Skywalkera i Darth Vadera… Oj no dobra, żartowałem! Wiadomo, że chodzi o wojnę z Cylonami :)

Star Trek Trexels w Sklepie Google Play (Android)
Star Trek Trexels w Apple App Store (iOS)

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o