Najlepsze gry mobilne z ostatniego tygodnia – powinieneś w nie zagrać

Dobra, przez kilka dni nic się tutaj nie działo, ale to wcale nie znaczy, że blog upada. Wręcz przeciwnie. Pracuję nad kilkoma projektami i jeśli wszystko pójdzie dobrze, to wkrótce Appki się rozwiną. Ale nie o tym miałem pisać. Czas na zestawienie najlepszych gier, które zadebiutowały w zeszłym tygodniu.

PES Club Manager (za darmo)

Jestem wielkim fanem piłki nożnej i ogromnym fanem menadżerów piłkarskich (Football Manager!!!), więc na liście nie mogło zabraknąć PES Club Manager. Naszym zdaniem jest opracowywanie założeń taktycznych, kupowanie zawodników, trenowanie młodziaków i rozbudowa infrastruktury. W grze znajduje się ponad 5 tys. licencjonowanych zawodników. PES Club Manager wykorzystuje silnik Pro Evolution Soccer 2015, aby pokazywać realistyczne mecze. Gra jest za darmo, ale sami wiecie… mikropłatności. Nie zmienia to faktu, że to bardzo przyjemny menadżer piłkarski na urządzenia mobilne.

PES Club Manager w Sklepie Google Play (Android)
PES Club Manager w Apple App Store (iOS)

Xenowerk (1,99 euro)

Świetna strzelanka, która nie tylko szalenie wciąga, ale też zachwyca oprawą audio-wizualną. W grze mamy dostęp do ogromnego arsenału różnych broni i wielu poziomów. Zdobycie maksymalnej liczby gwiazdek nie jest zadaniem łatwym, ale po czasie nabierzecie trochę wprawy i będzie zdecydowanie lepiej. Gra na razie jest dostępna na iOS-a, ale już jutro ma się pojawić także na Androidzie.

Xenowerk w Apple App Store (iOS)

Bit Bit Love (4,62 zł lub 0,99 euro)

Gry logiczne i wszelkiej maści puzzle to zdecydowanie moja ulubiona kategoria na urządzeniach mobilnych. Bit Bit Live dokłada do tego ciekawą historię. Oto bowiem dwa bity danych zakochują się w sobie i starają się znaleźć do siebie drogę. Muszą jednak zrobić to niewykryte przez system. I właśnie na tym polega zadanie gracza, aby tak przeprowadzić bity przez planszę, aby do siebie trafiły.

Bit Bit Live w Sklepie Google Play (Android)
Bit Bit Love w Apple App Store (iOS)

Star Wars – Heroes Path (3,99 euro)

Wszyscy kochamy Gwiezdne Wojny – to nie ulega żadnej wątpliwości i nie przyjmę innej wersji wydarzeń. Gwiezdnych Wojen po prostu nie da się nie lubić. No to teraz wyobraźcie sobie jeszcze grę logiczną – moje ulubione, ale to już wiecie – w tym świecie. Czy może być coś lepszego? Pewnie, że może, ale Star Wars – Heroes Path i tak jest rewelacyjne. Można się wcielić w Luke’a, Hana, Chewbaccę i inny bohaterów serii.

Star Wars – Heroes Path w Apple App Store (iOS)

Rescue: Heroes in Action (2,99 euro lub 12,80 zł)

Straż pożarna to niezmiennie najbardziej szanowana służba w naszym kraju. Do strażaków mamy największe zaufanie. Wielu chłopców, a pewnie także i dziewczynek marzy o tym, aby w przyszłości gasić pożary i ratować ludzi. Nie każdemu jest to dane, ale teraz przynajmniej można wcielić się w strażaka w grze mobilnej.

Rescue: Heroes in Action w Sklepie Google Play (Android)
Rescue : Heroes in Action w Apple App Store (iOS)

Mad Drift (za darmo)

Tzw. gry casualowe to mój drugi ulubiony gatunek, zaraz po logicznych. No i Mad Drift doskonale się wpisuje w tę kategorię. Oto bowiem jedziemy samochodem, w którym zepsuły się hamulce, więc jedyne co możemy zrobić, to driftować i omijać przeszkody.

Mad Drift w Sklepie Google Play (Android)
Mad Drift w Apple App Store (iOS)

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o