Przez przypadek poznaliśmy cenę Nexusa 6

Wpadki w świecie nowych technologii nie są niczym nowym. Czasami są to rzeczywiście błędy pracowników, a czasami dobrze przemyślane i przede wszystkim zaplanowane działania, które mają na celu utrzymać zainteresowanie danym produktem. Nie wiemy, jak jest w tym przypadku, ale przynajmniej poznaliśmy cenę Nexusa 6, który ma jeszcze dzisiaj zadebiutować.

Na stronie internetowej amerykańskiego operatora komórkowego – AT&T pojawiła się cena jeszcze nie zaprezentowanego Nexusa 6 od Google i Motoroli. Smartfon ma kosztować 49,99 dol., ale oczywiście razem z konkretnym abonamentem.

Pamiętajmy jednak, że na zdjęciu widać zupełnie inne urządzenie, a konkretnie LG Vista. Poza tym, po przejściu na stronę produktu zauważymy, że nie jest ona gotowa. Najprawdopodobniej Nexus 6 pojawił się na stronie internetowej przez przypadek, zanim jeszcze jego podstrona została ukończona. Pewnie dzisiaj, gdy smartfon oficjalnie zadebiutuje, fotografia zostanie podmieniona na prawidłową.

nexus_6_att_leak

To wszystko nie zmienia jednak faktu, że poznaliśmy dwa dość istotne fakty. Po pierwsze, cena niecałych 50 dol. w kontrakcie jest bardzo atrakcyjna. Oczywiście nie znamy kwoty abonamentu, ale pewnie nie mówimy w tym momencie o najwyższym i zarazem najdroższym pakiecie. Po drugie, Nexus 6 ma być dostępny u operatorów komórkowych. Pewnie w Polsce nie kupimy go w Sklepie Play, ale może po jakimś czasie i nasze telekomy włączą go do swojej oferty.

źródło: Android Police

Photo credit: John.Karakatsanis / Foter / CC BY-SA

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o