Nowa wersja Evernote na Windows Phone już jest dostępna

Kilka dni temu została udostępniona piąta wersja programu Evernote dla Androida. Nie trzeba było długo czekać, żeby aplikacja doczekała się także aktualizacji na Windowsa Phone.

Jako że okienka od Microsoftu są systemem zdecydowanie młodszym od Androida (chodzi oczywiście o wersję mobilną Phone 8), to na nim otrzymaliśmy Evernote w wersji 3.0. Nie oznacza to oczywiście, że posiadacze telefonów z zielonym robotem mają lepszy „notatnik”. Po prostu numeracja zaczęła się w innych momentach.

Co przynosi nowa wersja? Kilka poprawek i nowych funkcjonalności. Jedną z nich jest możliwość tworzenia skrótów do konkretnych notatek lub list, które pojawią się na ekranie domowym. Ważne jest też to, że skróty synchronizują się na wszystkich wersjach systemu. Oznacza to, że jeśli utworzymy takowy na smartfonie z Windowsem Phone, to jednocześnie pojawi on nam się także na Macu i Androidzie (o ile używamy tego samego konta oczywiście). Co jeszcze? Między innymi tagowanie oraz wyszukiwanie w dokumentach (tylko dla użytkowników premium).

źródło: Ubergizmo

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o