Nowy komunikator Google nie będzie nazywać się Babble?

Od kilku dni po sieci krążą informacje na temat nowej usługi Google. Ma to być komunikator, który zastąpiłby dotychczasowe rozwiązania.  Pojawiły się nawet plotki, że miałby on otrzymać nazwę Babble. Jednak tajemniczy informator portalu Android Authority zdradził, że nazwa będzie zupełnie inna.

Babble ma być komunikatorem, który działałby na wszystkich serwisach Google’a i zastąpiłby dotychczasowe rozwiązania, które nijak ze sobą nie współpracowały. Ma także zostać wydana aplikacja na systemy Android, iOS oraz BlackBerry (nie pojawia się nawet słowo na temat Windowsa Phone). Wczoraj (22 marca) pojawiły się nawet zrzuty ekranu, które miały prezentować nową usługę.

Jednak tajemnicze źródło portalu Android Authority informuje, że:

Zdjęcia nie są prawdziwe. Wiele elementów nie zgadza się z właściwą aplikacją. Jednak co najważniejsze, aplikacja nie będzie się nazywać Babble i chodzi bardziej o pisownię tego słowa niż wymowę. Tak naprawdę to nie mamy jeszcze oficjalnej nazwy dla aplikacji. Babble to wyraz, który usłyszeliśmy w połączeniu  z appką i po prostu ktoś zapisał to w ten sposób.

Poza tym informator zdradził także, że na fotografiach widać inną ikonkę aplikacji, interfejs Holo, którego nie ma mieć usługa, zły kolor tła i wiele innych rzeczy, które się po prostu nie zgadzają.

Usługa najprawdopodobniej zostanie zaprezentowana na Google IO. Wraz z nią powstanie wspominana już aplikacja, na pewno w wersji na Androida. Nie wykluczone, że pojawi się także na iOS-a, BlackBerry oraz inne systemy mobilne.

źródło: Android Authority

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o