Piekielnie wkurzający, ale za to skuteczny budzik na Androida i iOS-a

Slep If U Can to z jednej strony strasznie wkurzający budzik. Druga strona medalu jest taka, że jest on bardzo skuteczny i niezwykle pomysłowy. Co programiści wymyślili, żeby pokonać ogromną grawitację łózka o poranku?

Standardowe budziki o określonej godzinie zaczynają po prostu piszczeć, dzwonić i generalnie wydawać z siebie wszelkiego rodzaju dźwięki. Wystarczy dotknąć ekranu lub po nim przejechać, żeby je wyłączyć. Po tym spokojnie można iść dalej spać, więc nie są zbyt skuteczne. Sposób na to znaleźni programiści firmy Delight Room z Korei.

Jak działa Slep If U Can? Najpierw trzeba zrobić zdjęcie jakiegoś przedmiotu, który znajduje się daleko od naszego łóżka. Następnie ustawiamy alarm i idziemy spać. Jak budzik zacznie rano dzwonić, to żeby go wyłączyć, trzeba zrobić zdjęcie tego samego przedmiotu, który wcześniej się ustawiło. Trzeba przyznać, że pomysł jest całkiem sprytny. Jego idea opiera się przede wszystkim na tym, żeby wstać z łóżka.

Aplikacja jest dostępna zarówno w Google Play, jak i App Store. Jej za darmo, ale wyświetla reklamy. Dostępna jest też wersja pro (bez reklam), która kosztuje 5,64 zł. Poniżej możecie obejrzeć filmik, jak to „dzieło szatana” działa w praktyce:

Źródło: Ubergizmo

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o