W 2015 roku zadebiutuje Real Boxing 2 od bydgoskiego Vivid Games

Vivid Games poinformowało dzisiaj, że już w przyszłym roku na urządzeniach mobilnych pojawi się druga część hitowego Real Boxing. Jednak gra nie będzie przygotowywana tak, jak poprzedniczka. Real Boxing 2 od początku ma być dostępne w modelu Free2Play.

Real Boxing można śmiało uznać, że światowy hit w kategorii gier mobilnych. Boks przez bardzo długi czas znajdował się na szczytach rankingów popularności na obu platformach. Początkowo gra była dostępna za stosunkowo niewielką opłatą, ale w tym roku deweloper zdecydował się na zmianę modelu biznesowego i przejście w całości na Free2Play. Znalazło to odzwierciedlenie w świetnych wynikach finansowych spółki.

– Śmiało możemy powiedzieć, że osiągnęliśmy sukces, co sprawia że z dużym optymizmem patrzymy na zbliżającą się premierę Real Boxing 2, która od początku projektowana była jako gra typu Free2Play. Premierę planujemy na przyszły rok. Idąc za ciosem postanowiliśmy zaoferować darmową grę również graczom używającym na swoich urządzeniach systemu Android. Efekty będą widoczne w wynikach za czwarty kwartał – zapowiada Remigiusz Kościelny, prezes Vivid Games.

Real Boxing 2 ma zadebiutować na systemach Android oraz iOS w 2015 roku. Dokładna data nie jest jeszcze znana, ale wiadomo, że przy produkcji zostaną wykorzystane silnik Unreal Engine 4 oraz autorski system międzyplatformowy do rozgrywek wieloosobowych.

Poza tym bydgoska firma zapowiada, że kolejne gry będą dostarczane z większą częstotliwością niż dotychczas, ale dokładną strategię na najbliższe miesiące mamy poznać w styczniu 2015 roku. Najprawdopodobniej wtedy dowiemy się także kiedy dokładnie zadebiutuje Real Boxing 2.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o