Real Boxing za darmo w Sklepie Play i na Android TV!

Real Boxing

Kilka dni temu jedna z najlepszy gier na Androida, a zarazem flagowy produkt bydgoskiej firmy Vivid Games – Real Boxing – została udostępniona za darmo w Sklepie Play. To jednak nie koniec. Gra jako jedna z 24 z całego świata została także wybrana przez Google jako pozycja startowa dla platformy Android TV.

Real Boxing jest dostępne za darmo w Sklepie Google Play od 30 października. To kontynuowanie polityki przejścia na model free2play, w którym producent zamierza zarabiać przede wszystkim na mikropłatnościach. Przy okazji gra otrzymała nowe funkcje, które rozszerzają rozgrywkę.

–  Udostępnienie Real Boxing w tej formie na drugiej dużej platformie to kolejny krok w kierunku transformacji naszych gier do pełnego modelu Free2Play. – tłumaczy Remigiusz Kościelny, prezes zarządu Vivid Games.

Warto w tym miejscu przypomnieć, że Real Boxing w wersji na iOS jest dostępna za darmo już od czerwca 2014 roku i w tym czasie została pobrana ponad 7 mln razy, co bez wątpienia należy uznać za sukces Vivid Games.

­– Znając specyfikę platformy Android spodziewamy się równie dobrych wyników, co w połączeniu z nowymi funkcjonalnościami powinno wydatnie zwiększyć nasze przychody – kontynuuje Kościelny.

Przy okazji Real Boxing od wczoraj jest dostępne na platformie Android TV. To jednak z 24 gier z całego świata, która została wybrana przez Google właśnie na premierę nowego systemu. To oznacza, że gracze po raz pierwszy będą mieli możliwość zobaczenia gry na tak dużym ekranie.

– Po raz kolejny znaleźliśmy się w gronie najlepszych gier wybranych do promocji nowej platformy sprzętowej. To dla nas wielkie wyróżnienie, a zarazem potwierdzenie jakości Real Boxing – mówi Jan Chichłowski, brand manager Vivid Games.

Nie pozostaje nam nic innego, jak pogratulować firmie Vivid Games, która – niczym CD Projekt RED i CI Games na komputerach i konsolach – jest naszym polskim przedstawicielem w świecie gier mobilnych. Oby tak dalej, bo rodzimych sukcesów nigdy za wiele!

Real Boxing możecie pobrać ze Sklepu Play (Android) lub iTunes App Store (iOS).

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o