Real Boxing za darmo w Sklepie Play i na Android TV!

Real Boxing

Kilka dni temu jedna z najlepszy gier na Androida, a zarazem flagowy produkt bydgoskiej firmy Vivid Games – Real Boxing – została udostępniona za darmo w Sklepie Play. To jednak nie koniec. Gra jako jedna z 24 z całego świata została także wybrana przez Google jako pozycja startowa dla platformy Android TV.

Real Boxing jest dostępne za darmo w Sklepie Google Play od 30 października. To kontynuowanie polityki przejścia na model free2play, w którym producent zamierza zarabiać przede wszystkim na mikropłatnościach. Przy okazji gra otrzymała nowe funkcje, które rozszerzają rozgrywkę.

–  Udostępnienie Real Boxing w tej formie na drugiej dużej platformie to kolejny krok w kierunku transformacji naszych gier do pełnego modelu Free2Play. – tłumaczy Remigiusz Kościelny, prezes zarządu Vivid Games.

Warto w tym miejscu przypomnieć, że Real Boxing w wersji na iOS jest dostępna za darmo już od czerwca 2014 roku i w tym czasie została pobrana ponad 7 mln razy, co bez wątpienia należy uznać za sukces Vivid Games.

­– Znając specyfikę platformy Android spodziewamy się równie dobrych wyników, co w połączeniu z nowymi funkcjonalnościami powinno wydatnie zwiększyć nasze przychody – kontynuuje Kościelny.

Przy okazji Real Boxing od wczoraj jest dostępne na platformie Android TV. To jednak z 24 gier z całego świata, która została wybrana przez Google właśnie na premierę nowego systemu. To oznacza, że gracze po raz pierwszy będą mieli możliwość zobaczenia gry na tak dużym ekranie.

– Po raz kolejny znaleźliśmy się w gronie najlepszych gier wybranych do promocji nowej platformy sprzętowej. To dla nas wielkie wyróżnienie, a zarazem potwierdzenie jakości Real Boxing – mówi Jan Chichłowski, brand manager Vivid Games.

Nie pozostaje nam nic innego, jak pogratulować firmie Vivid Games, która – niczym CD Projekt RED i CI Games na komputerach i konsolach – jest naszym polskim przedstawicielem w świecie gier mobilnych. Oby tak dalej, bo rodzimych sukcesów nigdy za wiele!

Real Boxing możecie pobrać ze Sklepu Play (Android) lub iTunes App Store (iOS).

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o