Tak wygląda Android Marshmallow na Samsungach Galaxy (foto)

Już w przyszłym miesiącu – jak wynika z ostatnich informacji – Samsung zacznie aktualizować swoje telefony z serii Galaxy do najnowszego Androida Marshmallow. To oznacza zmiany w nakładce systemowej TouchWiz. Dzięki małemu przeciekowi informacji można już sprawdzić, jak będzie wyglądać najnowszy Android na telefonach koreańskiego producenta.

Na poniższych grafikach widać, że zmiany nie będą duże. To raczej kosmetyka – poprawienie kolorów i inne, lekkie zmiany. Szczególnie dużo zmieni się w belce szybkich ustawień, wysuwanej z góry ekranu. Poniżej możecie zobaczyć porównanie aktualnego TouchWiza z wersją na Androida Marshmallow, które przygotował serwis PhoneArena:

Sporo zrzutów ekranu pojawiło się także na forum XDA:

Jak podobają Wam się zmiany?

 • cigiel

  W ciemnym otoczeniu białe tło meczy mnie niezmiernie. A tu jeszcze więcej białego tła. Skąd ten upór, wie ktoś? Jest tego jakiś pozytywny aspekt? Proszę o przykłady, tylko praktycznuch korzyści.

  • Tło nie jest zupełnie białe, tylko lekko szarawe. Takie tło w połączeniu z czarnym tekstem jest najbardziej czytelne dla użytkownika i najbardziej naturalne.

   • cigiel

    Dużo w tym racji. Ja źle dobrałem słowna. Miałem napisać jasne tło :-)