Z dumą ogłaszam, że Samsung został partnerem bloga Appki.com.pl

Ze sporą dumą i radością pragnę ogłosić to, że od dnia 1 marca przez najbliższe 12 miesięcy, czyli do końca lutego 2016 roku blog Appki.com.pl i firma Samsung nawiązały ze sobą współpracę.

Wstęp brzmi dość oficjalnie, bo sprawa też jest dość oficjalna. Dokładnie od jutra, czyli od 1 marca 2015 roku aż do końca lutego 2016 roku Samsung będzie partnerem bloga Appki.com.pl. Z czym to się wiąże dla czytelników? Nie macie powodów do obaw.

Po pierwsze, współpraca będzie jak najbardziej zgodna z tematyką bloga i będzie dotyczył przede wszystkim aplikacji i gier mobilnych. Po drugie zapewniam was, że zrobię wszystko co w mojej mocy, aby ta współpraca zaowocowała dobrymi i interesującymi dla czytelników treściami, a nie natarczywą reklamą. Jednocześnie cały czas będziecie mogli czytać na Appkach to samo, co czytaliście do tej pory. Pod tym względem nic się nie zmieni.

Ta roczna współpraca to jednocześnie dla mnie – osobiście – powód do wielkiej dumy i radności, ale także małego stresu. Nie jest to pierwsza komercyjna współpraca na moim blogu, ale będzie to największa jak do tej pory współpraca, na dodatek z bardzo znaną marką na rynku urządzeń mobilnych. Mam też przy okazji nadzieję, że będzie to wielki krok dla samego bloga. Wierzę, że może się on stać najlepszym źródłem informacji o aplikacjach i grach mobilnych w Polsce. Jednocześnie wiem, że sporo do tego jeszcze brakuje, ale zrobię wiele, aby tak się stało.

Mam nadzieję, że współpraca z Samsungiem będzie przebiegać bardzo pomyślnie i będzie powodem do publikowania fajnych i ciekawych treści. No i wszystkie teksty reklamowe będą odpowiednio oznaczane. A tymczasem bądźcie z nami i czytajcie Appki.com.pl.

Pozdro! :)

5
Dodaj komentarz

avatar
4 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
Michal NowosielskiKonduxMichał BrożyńskiDamian JaroszewskiRafał Kurczyński Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Rafał Kurczyński
Gość

Gratulacje! :D

Damian Jaroszewski
Gość

Dziękuję :)

Michał Brożyński
Gość

Brawo – gratuluję :)

Kondux
Gość

Super :)

Michal Nowosielski
Gość
Michal Nowosielski

No to gratki !