Rewelacyjna promocja na filmy i seriale dla użytkowników Samsunga

Użytkownicy smartfonów, tablet i telewizorów Smart TV Samsunga mogą skorzystać z bardzo ciekawej promocji. Jeśli jesteście fanami filmów i seriali, to jest to oferta stworzona dla was, tym bardziej, że wiele treści jest dostępnych w rozdzielczości 4K Ultra HD.

Dzięki promocji użytkownicy urządzeń Samsunga mogą na preferencyjnych warunkach korzystać z aplikacji Player.pl. Do wyboru jest kilka promocyjnych pakietów – Player Plus, Player Live TV czy Player Kids, a w nich także materiały w jakości Ultra HD. Chociaż te ostatnie są zarezerwowane tylko dla posiadaczy telewizorów Samsunga z serii UHD i SUHD.

Oferta obejmuje zarówno seriale TVN-u, np. Prawo Agaty, Aż po sufit czy też Sama słodycz, programy telewizyjne Mam Talent lub MasterChef, a także zagraniczne filmy przyrodnicze oraz sportowe. Ale to nie wszystko. W pakiecie Player Plus użytkownicy otrzymują dostęp także do filmów (np. Atlas Chmur, Blue Jasmin, Zaginiona), a także zagranicznych seriali, w tym takich hitów, jak Sherlock produkcji BBC czy też psychologicznego serialu Luther.

Z kolei pakiet Player Live daje dostęp do pięciu programów telewizyjnych – TVN24, TVN24BiŚ, TVN Style, TVN Turbo oraz TVN Meteo Active – w jakości HD. Nie jest konieczne posiadanie dekodera. Wystarczy telewizor, tablet lub smartfon z dostępem do internetu, aby oglądać kanały na żywo.

Rodziców na pewno zainteresuje także pakiet Player Kids. W jego ramach użytkownicy otrzymują dostęp do bajek i programów dopasowanych do dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym. Wszystkie zostały odpowiednio dobrane pod kątem bezpieczeństwa. W sumie pakiet zawiera ponad 400 godzin filmów i seriali dla najmłodszych, w tym takie tytuły, jak: Peppa, Akademia Pana Kleksa oraz Madagaskar.

Wykupiony pakiet będzie dostępny na wszystkich urządzeniach Samsunga. Oznacza to między innymi, że oglądanie programu, serialu lub filmu można rozpocząć np. na telewizorze, a następnie dokończyć na smartfonie lub tablecie.

Tekst powstał przy współpracy z firmą Samsung

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o