Lubisz budować miasta? Na Androidzie zadebiutowało właśnie SimCity BuildIt

Premiera SimCity w wersji na komputera nie odbyła się bez zgrzytów. Gra do działania wymagała połączenia z Internetem, a na dodatek pełna była błędów i usterek. Miejmy nadzieję, że sytuacja nie powtórzy się z wersją mobilną, wydaną właśnie na Androida. W końcu EA miało aż miesiąc, żeby przetestować tytuł na użytkownikach z Kanady i gra dopiero teraz pojawiła się w Sklepie Google Play dla wszystkich graczy z całego świata.

SimCity BuildIt opiera się dokładnie na tym samym, co PC-towa wersja gry. Naszym zadaniem jest zbudowanie miasta, dbanie o budynki i całą infrastrukturę, rozwijanie i ciągłe kombinowanie, a przede wszystkim zdaniem o zadowolenie mieszkańców. A wbrew pozorom nie jest to zadaniem łatwym. W każdej chwili w mieście może wybuchnąć pożar. Poza tym nasze Simy muszę nie tylko mieć zapewnione podstawowe warunki do życia, czyli wodę, prąd i pracę, ale także szkoły dla swoich dzieci, bezpieczeństwo za sprawą policji, szpitali i straży miejskiej, a nawet rozrywkę. Bez tego nie będzie im się podobało w naszym mieście i w końcu się wyprowadzą. A to oznacza mniej wpływów z podatków, kłopoty finansowe i w końcu bankructwo.

SimCity BuildIt pozwala na grę online i offline. W pierwszej możemy się wymieniać surowcami z naszymi znajomymi. I to w sumie wszystko, na co pozwala tryb dla wielu graczy. Interfejs gry został przystosowany do obsługi przy pomocy ekranu dotykowego, a grafika jest trójwymiarowa i całkiem imponująca, przynajmniej na przygotowanych materiałach.

Przygotujcie się także na naturalne katastrofy, które mogą nawiedzić miasto. Wystarczy małe trzęsienie ziemi lub tornado, aby zniweczyć wielogodzinne starania o jak najpiękniejsze i najbardziej przyjazne miasto.

Sama gra jest darmowa, ale dostępne są tzw. mikropłatności. Jednak producent zapewnia, że całkowicie można się bez nich obejść, aby w pełni cieszyć się rozgrywką. Mam nadzieję, że nie są to tylko puste słowa, w końcu EA nie słynie raczej z dbania o dobro graczy. Mam zamiar sam się przekonać, czy SimCity BuildIt jest godne uwagi. Spodziewajcie się recenzji!

SimCity BuildIt na Androida możecie pobrać ze Sklepu Play.

3
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
SimCity BuildIT Hack v4.8 GeneratorNicky HeatSimCity BuildIT Hack v3.2 Elite Cheats Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
trackback

[…] online in addition to offline. In the first, we can exchange our garbage friends. And which is a SimCity BuildIT Hack review and total of all, thanks to the particular multiplayer mode. The interface has been designed to […]

Nicky Heat
Gość
Nicky Heat
trackback

[…] it on your own tablet. Almost everything looks like I expected, and also quickly realized that the SimCity BuildIT Hack review and majority of will interfere with all the […]