Tak wygląda nowy Sklep Google Play 6.0.0 (pobierz plik APK)

Minął prawie miesiąc od kiedy pisaliśmy o nowym Sklepi Google Play. Już wtedy miał on trafiać do pierwszych użytkowników. Nam niestety przyszło czekać do długo na nową odsłonę sklepu z aplikacjami, książkami, filmami i muzyką na Androida. Ale w końcu się doczekaliśmy i mamy też plik APK dla niecierpliwych.

Co tu dużo pisać. Sklep Google Play zmienił się tylko z zewnątrz. Zamiast dotychczasowego podziału na aplikacje, gry, książki, muzykę, filmy i kiosk, mamy teraz podział na aplikacje i rozrywkę. Dopiero po przejściu do którejś z tych kategorii możemy zacząć bardziej szczegółowe poszukiwania. A prezentuje się to tak:

Najnowszą wersję Sklepu Google Play (plik APK) możecie pobrać TUTAJ!

  • Wgrałem apk z 6ki i dupa, nic się nie zmieniło :/

  • Rafal Warachewicz

    A mi od ponad roku sklep co chwile sie zamyka. Obejrze w porywach 10aplikacji i wywala mnie do pulputu

  • Bartłomiej Chartanowicz

    mam podobny problem jak koledzy posiadam sklep play w wersji 6.0 ale wygląd się nie zmienił na telefonie samsung galaxy s5 oraz na tablecie samsung galaxy tab s2 , na starym galaxy s3 mini sklep ma zmieniony wygląd i o co tu chodzi ?

  • Qdoor

    Problem jest obecny. :/ Posiadam LG G3s, android 5.0.2 oraz sklep w wersji 6.0, ale wygląd się nie zmienił. :/ Wiecie może co może być przyczyną?