Na Stadionie Narodowym zapłacisz telefonem komórkowym

SkyCash to aplikacja mobilna, dzięki której można płacić za wiele rzeczy, np. bilety komunikacji miejskiej, miejsca parkingowe w centrum miasta, czy też bilety do kina. Teraz do listy dołącza kolejna atrakcja, a w sumie to miejsce, gdzie owe atrakcje będą organizowane – mowa o Stadionie Narodowym w Warszawie, na którym od teraz można płacić przy pomocy SkyCash, np. za wejście na największe lodowisko w Polsce.

Pierwszy wydarzeniem, na które będzie można kupić bilety przy użyciu SkyCash jest projekt Zimowy Narodowy, w ramach którego na powierzchni blisko 5 tys. metrów kwadratowych zbudowano zimowe miasteczko. Odwiedzający mają skorzystać między innymi z lodowiska, górki lodowej, ice baru, czy też podziemnego skateparku. W skrócie – jest z czego wybierać.

Sam proces płatności przebiega dokładnie tak samo, jak w przypadku innych usług. Najpierw wybieramy to, co nas interesuje, następnie decydujemy o ilości biletów i dacie wydarzenia, aż w końcu akceptujemy transakcję. Teraz, przy wejściu na Stadion Narodowy, pokazujemy elektroniczny bilet zapisany w samej aplikacji (można go wyświetlić również bez dostępu do Internetu). Płatności można dokonać albo przez środki zgromadzone na koncie SkyCash (wcześniej trzeba zrobić przelew) lub przez podpiętą do aplikacji kartę płatniczą.

SkyCash - zakładka Stadion Narodowy

Atrakcje znajdujące się na Stadionie Narodowym znajdziecie w zakładce „Kultura i rozrywka” w aplikacji SkyCash. Aktualnie mogą z niej korzystać użytkownicy systemów Android oraz Apple iOS, ale wkrótce taka możliwość ma się pojawić także na Windowsie Phone.

Osobiście cieszy mnie, że wprowadzona została obsługa SkyCash chociaż muszę przyznać, że sam nigdy z aplikacji nie korzystałem i jakoś nie mam zamiaru korzystać. Wiem jednak, że ma ona spore grono użytkowników i oni na pewno ucieszą się, że teraz będą mogli kupować także wejścia na atrakcje odbywające się na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o