Klasyka powraca! Star Wars Knights of the Old Republic na Androida

Posiadacze urządzeń z Androidem musieli trochę poczekać na swoją kolej, ale w końcu ich życzenia zostały spełnione. Słynne Star Wars Knight of the Old Republic, które jest chyba najlepszą grą w uniwersum Hana Solo, Luke’a Skywalkera i Darth Vadera, w końcu pojawiło się na Sklepie Google Play. Rok po tym, jak gra została udostępniona w App Store, dla użytkowników systemu iOS.

Jeśli nie graliście jeszcze w KOTOR-a, to natychmiast musicie nadrobić zaległości, chociażby w wersji na urządzenia mobilne. Przyznaję, że gra dzisiaj już nie zachwyca grafiką, ale to fabuła i grywalność są najmocniejszymi stronami tego tytułu.

Star_Wars_Knight_of_the_Old_Republic_2

A o co chodzi w Star Wars Knight of the Old Republic na Androida? Zostajemy uczniem, którego zadaniem jest opanować tajniki mocy. Od nas zależy, czy chcemy stanąć po jasnej, czy też ciemnej stronie mocy. Zaczynamy od bycia zwykłym podlotkiem, a kończymy jako potężny Jedi lub też Sith.

Warto już teraz zainteresować się grą, ponieważ kosztuje zaledwie 4,99 dol., czyli 17,39 zł. To promocyjna cena z okazji premiery na Androidzie. Normalnie gra będzie kosztować dwa razy więcej.

Star_Wars_Knight_of_the_Old_Republic_3

Star Wars Knight of the Old Republic na Androida możecie kupić w Sklepie Google Play.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o