SwiftKey będzie domyślną klawiaturą w Galaxy S IV

Ben Medlock – jeden ze współzałożycieli i jednocześnie CTO w SwiftKey – potwierdził, że ich klawiatura będzie domyślnym sposobem wpisywania treści na nowym flagowcu Samsunga, czyli modelu Galaxy S IV.

– Kontynuując wspaniały sukces klawiatury SwftKey 4, która zadebiutowała w zeszłym miesiącu, mam zaszczyt poinformować, że Samsung wybrał nasze innowacyjne rozwiązanie i będzie ono sercem nowego, flagowego telefonu Galaxy S IV. To fantastyczny postęp dla naszej wizji dostarczania najlepszego sposobu pisania na dotykowych ekranach, jaki tylko jest możliwy – powiedział Ben Medlock, współzałożyciel i CTO w SwiftKey.

Trzeba przyznać, że to naprawdę spory sukces. Z dużą dozą prawdopodobieństwa możemy założyć, że Samsung Galaxy S IV sprzeda się w liczbie kilkudziesięciu milionów sztuk i na każdej z nich domyślnie będzie działać właśnie SwiftKey. Pewnie duża część osób i tak wyłączy tę klawiaturę, bo przecież nie wszystkim musi ona pasować, ale może coraz więcej osób się do niej przekona. Poza tym jeśli jakiś znajomy zobaczy SwiftKey na Galaxy S IV, to sam może zapragnąć takiej aplikacji i ją po prostu kupi.

Źródło: Ubergizmo

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o