Darmowa klawiatura SwiftKey święci sukcesy

Kilka tygodni temu jedna z najlepszy klawiatur na Androida – SwiftKey – stała się darmowa dla wszystkich użytkowników. Wcześniej, aby móc z niej korzystać, trzeba było zapłacić kilka dolarów. Najprawdopodobniej był to dobry ruch ze strony dewelopera, bo liczba użytkowników SwiftKey znacząco wzrosła.

Jak podaje serwis Venture Beat, od momentu, w którym klawiatura stała się darmowa dla wszystkich użytkowników Androida (koniec czerwca), liczna osób z niej korzystających wzrosła aż o 54 procent! To naprawdę spora liczba, tym bardziej, że już wcześniej aplikacja należała do jednej z najpopularniejszych w swojej kategorii i była promowana między innymi w sklepie Google Play. A przecież minęło około 2 tygodni, czyli naprawdę niewiele czasu.

To jasno dowodzi tego, że użytkownicy chcą mieć alternatywę, chcą korzystać z innych klawiatur, niż tylko z domyślnie oferowanej przez producenta systemu. Tym samym ruch Apple, który w najnowszej wersji iOS 8 pozwoli właśnie na wybieranie zewnętrznych klawiatur, nie tylko był dobry, ale był wręcz koniecznością.

A jeśli chodzi o samo SwiftKey, to bardzo polecam tę klawiaturę. Aplikacja jest bardzo dobra i świetnie przewiduje to, co chcemy napisać. Sam korzystam z niej od wielu miesięcy. Jeśli też chcielibyście wypróbować, to możecie ją pobrać za darmo ze Sklepu Play.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o