TellTall Games przyszykowało kolejną grę, także na Androida oraz iOS

Borderlands powinno być dobrze znaną marką dla wszystkich graczy. To stworzona przez 2K i Gearbox seria postapokaliptycznych strzelanek z oryginalną grafiką i wyrazistymi postaciami. Gry do tej pory były dostępne na komputerach i konsolach, ale za sprawą TellTall Games seria zawitała właśnie na Androidzie. Nie jest to jednak strzelanka. Tales from the Borderlands to utrzymana w stylu wcześniejszych tytułów od tego dewelopera przygodówka, której największym autem na być wciągająca historia.

Jeśli nie graliście w gry z serii Borderlands to macie powodów do zmartwień. Pozycja od TellTall Games tylko w minimalnym stopniu nawiązuje do wcześniejszych części. Główne postacie są całkowicie nowe, tak samo jako historia. Tylko czasami sterowane przez nas postacie nawiązują kontakt ze znanymi z serii protagonistami.

3-tales-from-the-borderlands

W grze wcielimy się w dwie postacie – Rhysa, który pracuje dla firmy Hyperion, zajmującej się produkcją broni oraz Fionę, iluzjonistkę prowadzącą nie do końca uczciwe życie. Nie należą oni do zabijaków, którzy przy pomocy siły przebijają się przez kolejnych przeciwników. To raczej pewnego rodzaju fajtłapy, więc muszą opierać się na sprycie i kombinowaniu.

Jeśli graliście we wcześniejszy gry od TellTall Games, to doskonale wiecie, czego się spodziewać. Sporo gadania, trudne decyzje do podjęcia, wciągająca fabuła, żal, że tak szybko się skończyło i zniecierpliwienie w oczekiwaniu na kolejne części – tak przynajmniej było w przypadku Walking Dead czy też Wolf Among Us.

Gra jest już dostępna w Sklepie Google Play, gdzie pierwszy epizod kosztuje 5 dol. W sumie mają być cztery części i każda z osobna będzie kosztował właśnie 5 dol. Można także wykupić season pass w cenie 15 dol., co pozwala zaoszczędzić niewielką sumę na wszystkich epizodach.

Tales from the Borderlands możecie kupić w Google Play lub App Store.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o