Oficjalna gra Wojownicze Żółwie Ninja na Androida i iOS

Wkrótce do kina wchodzi nowy film Michaela Baya. Film, na którzy czekali wszyscy, którzy urodzili się przed 1990 rokiem lub ewentualnie w jego okolicach. Dlaczego? Ponieważ już wkrótce zadebiutuje film, który jest ekranizacją jedną z najlepszych bajek tamtych czasów – Wojowniczych Żółwi Ninja. A jak to ostatnio, wraz z filmem musi zadebiutować gra, najlepiej mobilna. Nie inaczej jest w tym przypadku.

Gra nie wygląda tak źle. Powiem więcej, prezentuje się lepiej niż większość gier na podstawie filmów. Deweloperzy zdecydowali się na ładną, dość kolorową, rysowaną grafikę, która pasuje do koncepcji Wojowniczych Żółwi Ninja, w końcu to przede wszystkim komiksy i bajki.

teenage-mutant-ninja-turtles-2

Gra to typowy przedstawiciel gatunku hack and slash, w której chodzi o to, aby przedzierać się przez hordy przeciwników, najlepiej łącząc kolejne ciosy w jak najdłuższe combosy i wykorzystując ruchy specjalne. Po uzbieraniu odpowiedniej liczby punktów otwierają się przed nami poziomy specjalne. Nie brakuje także pojedynków z tzw. bossami.

teenage-mutant-ninja-turtles-3

Oczywiście z czasem nasza postać się rozwija, staje się silniejsza, ma nowe ciosy i zdobywa lepsze bronie. Tradycyjny mechanizm gier hack and slash.

Niestety, nie dość że gra kosztuje 3,99 dol., to jeszcze programiści umieścili w niej in-app-purchase, czyli po prostu mikropłatności. Za prawdziwą gotówkę można od razu odblokować niektóre rozszerzenia i bronie lub zakupić wirtualną gotówkę. Szkoda, bo to nic innego, jak wyciąganie kasy od użytkowników. Płacić dwa razy za to, żeby móc pograć… to po prostu nie jest uczciwie.

teenage-mutant-ninja-turtles-4

Jeśli jednak chcielibyście wypróbować grę Teenage Mutant Ninja Turtles na Androida, to możecie ją pobrać ze Sklepu Google Play lub App Store, jeśli korzystacie z urządzeń od Apple.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o