Popularna gra przygodowa trafiła na Windows Phone

Jakiś czas temu na Androidzie oraz iOS zadebiutowała gra o nazwie Tiki Monkeys. Przygodówka, w której chodzi przede wszystkim o zbieranie skarbów, zebrała całkiem niezłe oceny użytkowników. Teraz trafiła ona na Windows Phone.

Tiki Monkeys na Windows Phone – podobnie jak pozostałe dwie wersje – zostało stworzone w silniku graficznym Unity, który gwarantuje co najmniej przyzwoitą oprawę graficzną. Twórcy zapewniają, że gra oferuje kilka godzin rozgrywki.

W samej grze chodzi o to, aby zebrać wszystko z planszy, jednocześnie strasząc chodzące po niej małpy i unikając przeszkód. Kluczowym elementem Tiki Monkeys jest społecznościowy charakter. W grze można podłączyć swoje konto na Facebooku i w ten sposób mierzyć się ze znajomymi, którzy również grają w ten tytuł.

Na początku mamy do wyboru trzy postacie, ale wraz z postępem uzyskujemy dostęp do kolejnych. Gra jest podobno łatwa w opanowaniu, ale kolejne plansze wymagają już niemałego kombinowania.

Grę możecie pobrać za darmo ze sklepu Windows Phone. Jeśli interesują Was wersje na Androida oraz iOS, to odsyłamy do Sklepu Play i App Store.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o