Transformers: Battle Tactics – czy w końcu doczekamy się porządnej gry z robotami? (wideo)

Dobrych gier na podstawie superbohaterów, czy też postaci komiksowych nigdy za wiele. Powtarzam – „dobrych gier”! Jeśli myślicie podobnie jak ja, to powinniście się ucieszyć na nową grę w świecie Transformersów. I nie, nie będzie to kolejna, głupkowata część Angry Birds. No dobra, może do końca poważnie też nie będzie, ale jednak nie zobaczymy ptaków w strojach wielkich robotów. Tworzona przez DeNA i Hasbro gra będzie strategią z Transformersami w roli głównej.

W Transformers: Battle Tactics każdy gracz będzie miał za zadanie zbudować swoją własną drużynę Transformersów, którą następnie będzie wystawiać do walki w nadziei na zwycięstwo. Do wyboru ma być w sumie 75 różnych robotów z obu stron konfliktu, czyli zarówno Autobotów, jak i Decepticonów. Każdy oczywiście ma mieć swój unikatowy zestaw cech i specjalnych zdolności, co jednocześnie daje ogromne możliwości przy tworzeniu swojej drużyny.

– W grze będzie można zbierać nowe Transformersy, tworzyć połączoną drużynę z Autobotami i Decepticonami, a wszystko to, żeby walczyć ze znajomymi lub ludźmi z całego świata – powiedział Barry Dorf, wiceprezes w DeNA.

Nie musicie się jednak martwić tym, że nie lubicie pojedynków z innymi graczami, ponieważ w grze dostępny będzie rozbudowany tryb dla jednego gracza. Jeśli jednak lubicie kopać tyłki innym użytkownikom, to na pewno spodobają Wam się pojedynki PvP (player-vs-player) w czasie rzeczywistym. Mam nadzieję, że walki Transformersów będą wyglądać naprawdę zacnie, bo po ostatnim filmie marka zasługuje na mały powiew świeżości, a przede wszystkim na grę, który będzie co najmniej solidna. W końcu komputerowe i konsolowe wydania chyba lepiej przemilczeć…

Transformers-Battle-Tactics-Android-2

Niestety, mam też złe wiadomości. Gra Transformers: Battle Tactics zadebiutuje na urządzeniach mobilnych dopiero w 2015 roku. Co więcej, nie znamy jeszcze dokładnej daty, więc równie dobrze może to być styczeń, jak i grudzień. Oczywiście nie sądzę, abyśmy musieli czekać aż rok na premierę Transformers: Battle Tactics. Pewnie pierwszy kwartał jest najbardziej realnym terminem premiery. Gra ma pojawić się w wersji na systemy Android oraz iOS.

za: DroidGamers

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o