Ta aplikacja do Twittera jest lepsza niż oficjalna

Przy korzystaniu z serwisów społecznościowych użytkownicy zazwyczaj kierują swoją uwagę w stronę oficjalnych aplikacji mobilnych, tworzonych przez twórców danego medium. Jednak w przypadku Twittera nie zawsze jest to słuszny kierunek. Potwierdzeniem tym słów jest aplikacja Tweetium, która do tej pory była dostępna na Windows 8.1, a teraz debiutuje na Windows Phone 8.1.

Tweetium to zdecydowanie jedna z najlepszych aplikacji do Twittera. Pod wieloma względami jest lepsza niż oficjalna appka, przynajmniej w wersji na Windowsa 8.1. Użytkownicy Windows Phone musieli czekać na swoją wersję, ale w końcu ich prośby zostały wysłuchane. Jednak Tweetium na mobilne kafelki jest na razie w wersji beta, a poza tym działa tylko na wydaniu 8.1 systemu operacyjnego.

tweetium2

Warto też zaznaczyć, że wersja beta powstała z myślą o wcześniejszych użytkownikach Tweetium na Windowsie. Dlatego też jeśli wcześniej kupili oni już aplikację, to nie będą musieli płacić po raz drugi. Jeśli należycie do tego grona, to nie zrażajcie się tym, że w sklepie Windows Phone pojawi się ikona „kup”. Po kliknięciu w nią powinna się pojawić informacja o tym, że już posiadacie aplikację. Na dodatek wszystkie ustawienia z wersji na PC zostaną przeniesione na telefon.

tweetium1

Jeśli aplikacja was zainteresowała, a powinna, bo naprawdę jest godna uwagi, to możecie ją kupić w sklepie Windowsa lub Windows Phone, gdzie kosztuje 9,99 zł.

źródło: WPCentral

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o