Wielka aktualizacja Pokemon GO już 12 grudnia!

Pokemon GO

Niantic już potwierdziło, że w poniedziałek 12 grudnia udostępniona zostanie wielka aktualizacja gry Pokemon GO. Analiza kodu najnowszej wersji zdradza, na co możemy liczyć już w przyszłym tygodniu.

Na początek należą się pewne wyjaśnienia. W najnowszej wersji Pokemon GO (wersja 0.49.1 na Androidzie) pojawiły się wzmianki o nowych elementach w grze. Jeszcze nie są one aktywne, ale jest spora szansa, że zostaną uruchomione wraz z aktualizacją, która jest przewidziana na 12 grudnia. Kluczowe jest tutaj słowo szansa, ponieważ nie mamy pewności, że Niantic rzeczywiście planuje włączyć wszystkie nowości.

Na co można liczyć? Przede wszystkim w kodzie od jakiegoś czasu są już informacje na temat 100 kolejnych Pokemonów, które należą do drugiej generacji. Jest zatem spora szansa, że pojawią się one już 12 grudnia. Potwierdza to wpis Niantic na Twitterze, który jasno mówi, że w poniedziałek pojawią się w grze nowe Pokemony.

Ale to oczywiście nie wszystko. W kodzie można znaleźć informacje na temat wielu innych nowości. Najważniejszą z nich ma być wprowadzenie płci stworków. Każdy złapany przez nas Pokemon będzie płci męskiej lub żeńskiej. To z kolei prosta droga do wprowadzenia możliwości hodowania stworków, o czym pisałem już przy okazji pojawiania się Ditto.

Oprócz tego aktualizacja może wprowadzić bardzo rzadkie, błyszczące wersje Pokemonów, nowe funkcje zmieniania wyglądu naszego awatara, a także możliwości noszenia przez stworki ubranek, najprawdopodobniej z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

Pamiętajcie jednak, że obecność danych funkcji w kodzie nie oznacza, że wszystkie pojawią się w najbliższy poniedziałek. Niantic może zdecydować się na dodane tylko części nowości. Miejmy jednak nadzieję, że aktualizacja będzie naprawdę ogromna i skusi wielu graczy do powrotu do Pokemon GO.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o