Jeszcze w tym tygodniu kolejna wersja Windows 10 dla smartfonów

Testerzy wczesnych wersji Windowsa 10 jeszcze w tym tygodniu mają otrzymać nowe wydanie systemu w wersji na urządzenia mobilne. Windows 10 dla smartfonów, oznaczony jako build 10080 został potwierdzony przez samego szefa programu Windows Insider, czyli Gabriela Aula, na jego osobistym koncie na Twitterze.

Nowy build 10080 Windowsa 10 dla smartfonów jest w tym momencie testowanych przez pracowników Microsoftu. Jest jednocześnie kandydatem do wydania, więc jeśli wszystko przebiegnie pomyślnie, to jeszcze w tym tygodniu trafi w ręce testerów.

Na razie nie wiadomo zbyt wiele na temat tego, co nowa wersja miałaby zaoferować, ale miejmy nadzieję, że będzie dużo lepsza od poprzedniej, która tak naprawdę nigdy nie powinna trafić do uczestników programu Windows Insider, ponieważ w praktyce była kompletnie nieużywalna, co możecie przeczytać w mojej recenzji.

Ważna informacja jest też taka, że nowa wersja Windows 10 dla smartfonów ma zostać udostępniona także użytkownikom Lumii 930 oraz Lumii Icon. No to czekamy na wieści!

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o