Rewelacyjne Wolf Among Us jest już w wersji na Androida!

Jeśli znacie, graliście i przede wszystkim lubicie grę The Walking Dead, to zdecydowanie musicie sięgnąć po Wolf Among Us. Mechanika jest ta sama, ale postacie i fabuła są o wiele lepsze niż w Żywych Trupach. A teraz gra została udostępniona na Androida!

Wolf Among Us zostało oparte na komiksach Fable. Opowiadają one o bohaterach znanych z baśni – Królewnie Śnieżce, Czerwonym Kapturku, Złym Wilku, Piękne i Bestii itd., którzy zmuszeni są do życia na ziemi. Nie jest to jednak tak bajkowy świat. Bohaterowie z naszego dzieciństwa często muszą parać się nie do końca szlachetną pracą, jak chociażby prostytucją. Na dodatek cały czas muszą ukrywać swoje prawdziwe oblicze.

2-wolf-among-us-android

Pomimo tego, że w grze pełno jest postaci z książek dla dzieci, to z całą pewnością nie jest to tytuł skierowany do najmłodszych. Wręcz przeciwnie Wolf Among Us to gra dla dorosłych, bowiem pełna jest brutalności, mroku, krwi i mocny słów.

Fabuła gry jest wręcz rewelacyjna. Tytuł strasznie wciąga. Wiem, co piszę, bo zdążyłem już ukończyć Wolf Among Us w wersji na PC. Teraz gra zostaje udostępniona na Androida i bardzo polecam jej wypróbowanie. Tym bardziej, że pierwszy epizod jest całkowicie darmowy, więc sami możecie sprawdzić, czy historia Was wciągnie. Jestem pewien, że tak się właśnie stanie. Niestety, za kolejne 5 epizodów trzeba już zapłacić, ale napiszę to jeszcze raz – naprawdę warto.

3-wolf-among-us-android

Nie wydaje mi się też, żeby były jakiekolwiek problemy ze sterowaniem na ekranie smartfona. Gra niemalże została stworzona pod urządzenia dotykowe, więc nie powinniście mieć z tym żadnych problemów.

Jeśli jeszcze nie graliście w Wolf Among Us, to koniecznie pobierzcie grę ze Sklepu Google Play. A nawet jeśli już graliście, to też pobierajcie. Ja na pewno to zrobię.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o