W końcu będzie mobilny wrestling z prawdziwego zdarzenia!

Nie jestem jakimś wielkim fanem wrestlingu, ale czasami lubię obejrzeć udawane zmagania Johna Ceny, Romana Reignsa czy też Triple H. Szczególnie miło wspominam gry na konsole PlayStation i PlayStation 2. Jednak wciąż brakowało porządnej gry mobilne z najlepszymi wrestlerami. Na szczęście już niedługo się takiej doczekamy. Na dodatek stworzy ją studio 2K, które ma na koniec kilka świetnych tytułów, w tym gry wrestlingowe. Musimy tylko trochę poczekać…

Gra WWE 2K – bo tak ma się nazywać – ma zadebiutować tej jesieni na systemach operacyjnych Android oraz iOS. Mają w niej być dostępne zarówno legendarne postacie, jak chociażby Hulk Hogan lub Sting, ale także aktualne gwiazdy, np. John Cena, Triple H, Undertaker, Roman Reigns i wiele więcej. Gracze oczywiście będą mogli także stworzyć swoją własną postać, która stanie w szranki ze znanymi zawodnikami.

Ciekawie zapowiada się tryb kariery, w którym dostępne będą różne rodzaje meczów. Twórcy obiecują podobne wrażenia, jak na konsolowych odpowiednikach, a to oznacza między innymi całe historie, wejścia zawodników w trakcie odbywających się pojedynków, czy też wyzwania od naszych znajomych. Nie zabraknie także pojedynków z graczami na całym świecie. A to wszystko ma być uzupełnione o całe zestawy ciosów.

WWE 2K będzie kosztować 7,99 dolarów i pojawi się w sklepach z aplikacjami już tej jesieni. Gra będzie dostępna na iPhone’ach, iPadach, iPodach Touch oraz urządzeniach z systemem Android. Deweloper udostępnił już nawet zrzuty ekranów, które możecie zobaczyć w tym tekście. Zapowiada się naprawdę ciekawie. Mam nadzieję, że gra WWE 2K spełni pokładane w niej nadzieje i będzie solidnym kawałkiem kodu. Mam dosyć prostych i w sumie niewiele różniących się od siebie bijatyk. Liczę na coś lepszego!

źródło: WWE

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o