Duża aktualizacja aplikacji YouTube na Androida

Youtube na Androida

Google przygotowało na dzisiaj naprawdę sporą aktualizację appki YouTube w wersji na Androida. Update skupia się przede wszystkim na zmianach w interfejsie, ale przy okazji naprawia też kilka wcześniejszych błędów.

Największą zmianą jest obsługa wielu okien. Wymaga to kilku słów wyjaśnienia. Kiedy oglądamy jakiś film, to możemy go zminimalizować do małego okienka (w prawym, dolny rogu) i w tym samym czasie przeglądać pozostałe treści w serwisie. Oczywiście w łatwy i szybki sposób można zupełnie wyłączyć zminimalizowany film lub go ponownie uruchomić na pełnym ekranie.

Poza tym YouTub doczekał się kilku zmian w interfejsie. Teraz mamy menu o nazwie „hamburger”, nową ikonę i wiele więcej. Oprócz tego Google dodało możliwość wyszukiwania playlist, a wszystkie najważniejsze zakładki (historia, playlisty, ulubione itd.) zostały przeniesione na górną belkę, dzięki czemu dostęp do nich jest dużo łatwiejszy.

Oczywiście, jak to na Google przystało, aktualizacja już może być na waszych telefonach lub może się na nich pojawić za kilka dni. To taka mała loteria. Google powinno przyznawać specjalne nagrody tym, którzy otrzymują nowe wersje jako pierwsi. Taki elemencik grywalizacji.

A tak już na poważnie, to nowa wersja aplikacji YouTube na Androida powinna wkrótce pojawić się na waszych urządzeniach. Jeśli nie chcecie czekać, to możecie ją pobrać ze strony AndroidPolice.

źródło: AndroidCentral

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o