10 tys. dolarów za ukończenie gry mobilnej. Podejmiesz się?

Flappy Birds rozpoczęło dziwną modę na niezwykle trudne, wręcz koszmarnie wymagające gry mobilne. To ciekawy trend, ponieważ na komputerach i konsolach obserwujemy dokładną odwrotność. Jednak sytuacja doszła do takiego momentu, że deweloperzy gier mobilnych zaczynają oferować nagrody za ukończenie ich tytułu. Tak jest w przypadku Zero Reflex. Do wygrania jest aż 10 tys. dolarów!

Oferowanie nagrody za ukończenie gry (tylko dla pierwszej osoby!) to marketing w czystej postaci. Chodzi o to, żeby serwisy pisały o grze i tym samym ją promowały. Jak widać, taka taktyka sprawdza się doskonale.

W Zero Reflex sterujemy niewielkim obiektem, który może się poruszać tylko po orbicie wielkiego oka. Przez cały czas dookoła nas latają różne obiekty. Musimy ich unikać. I to w sumie wszystko. Dokładnie na tym polega ta gra. Jednak już sam trailer pokazuje, że nie jest to zadanie łatwe.

W grze znajduje się w sumie 20 wyzwań do pokonania. Każde z nich można przejść na trzech poziomach trudności:

  • Normalnym – mamy 3 życia, a po śmierci jesteśmy cofani o 1 poziom,
  • Trudnym – mamy 2 życia, a po śmierci jesteśmy cofani o 2 poziomy,
  • Koszmarnym – mamy 1 życie, a po śmierci jesteśmy cofani o 3 poziomy.

To daje w sumie 60 plansz do pokonania. Każda z nich trwa dokładnie 30 sekund. To właśnie tyle trzeba przetrwać, aby przejść do kolejnego wyzwania. Dla pierwszej osoby, której uda się to zrobić na wszystkich poziomach trudności (łącznie 60 wyzwań) przewidziana została nagroda w wysokości aż 10 tys. dolarów. Najwyraźniej twórcy są pewni swojej gry.

Zero Reflex możecie pobrać za darmo ze Sklepu Google Play. W grze są opcjonalne mikropłatności.

google_play

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o