6tag pozwala teraz wrzucać filmy na Instagrama

6tag na Windows Phone

Aplikacja 6tag to pierwszy program na Windows Phone’a, który oprócz możliwości wgrywania zdjęć na Instagrama, pozwala także na robienie tego samego z krótkimi, 15-sekundowymi filmami w stylu Vine.

Dokładnie wczoraj użytkownicy 6tag otrzymali informację o aktualizacji aplikacji na Windows Phone’a. Tym samym jest to pierwsza aplikacja, która w 100 procentach wykorzystuje API Instagrama. Oznacza to, że pozwala już nie tylko na wgrywanie zdjęć, ale także 15-sekundowych filmików.

Sama aplikacja jest darmowa, ale trzeba zapłacić 1,29 dolara za usunięcie reklam oraz 1,49 dolara za możliwość wgrywania zdjęć, przy czym pierwszy raz – dla przetestowania – jest zupełnie darmowy. Należy także zaznaczyć, że nie jest to oficjalna aplikacja Instagrama. Na razie wszystko działa, jak należy, ale nie jest powiedziane, że tak samo będzie za kilka miesięcy. Instagram cały czas szuka haczyka na swoje klony i pewnie znowu coś wymyśli.

Na razie aplikacja 6tag działa na telefonach z systemem Windows Phone 8 (obsługa Windows Phone 7.x jest spodziewana później), także tych z 512 MB pamięci RAM. Możecie już ją pobierać ze sklepu Windows Phone.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o