Aż 3 nowe aplikacje Adobe na Androida – Photoshop, Comp i Sketch

Adobe to firma, która słynie z tworzenia zaawansowanych programów dla profesjonalistów. Każdy zna takie pozycje, jak Photoshop czy też Premiere. Od pewnego czasu Adobe stara się też podbić rynek mobilny. Dlatego w Sklepie Play pojawiły się właśnie 3 nowe pozycje.

Wczoraj (2 listopada) Adobe na swoim oficjalnym blogu zapowiedziało 3 nowe aplikacje mobilne na Androida – Photoshop Fix, Photoshop Sketch oraz Comp CC. Na co one pozwalają?

Comp CC to aplikacja do projektowania magazynów, gazet lub ulotek. Ma kilka gotowych już projektów, które można modyfikować według własnych potrzeb. Dzięki aplikacji można stworzyć projekty zarówno w wersji cyfrowej, jak i do druku. Appka jest oczywiście przystosowana do obsługi przy pomocy ekranów dotykowych.

Photoshop Fix to z kolei prosta aplikacja do podstawowego retuszu zdjęć. Dzięki niej można zmienić kolory, jasność, czy też kontrast. W skrócie – najbardziej podstawowe parametry fotografii.

Z kolei Photoshop Sketch to narzędzie do rysowania. Aplikacja ma wiele rodzajów pędzli i narzędzi do szkicowania. Dzięki Sketch można dokończyć projekt, wprowadzić zmiany do już istniejącego lub po prostu stworzyć całkowicie nowy od podstaw.

Comp CC, Photoshop Fix i Photoshop Sketch to kolejne tytuły, które wzbogacają i tak już sporą kolekcję aplikacji mobilnych na Androida. Jednak Adobe nie skupia się tylko na tym systemie. Podobne appki można znaleźć w ofercie App Store’a, a w najbliższym czasie firma zamierza także spróbować swoich sił na Chromebookach.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o