Aplikacja poinformuje znajomych, że… zjechałeś na ręcznym (wideo)

Aplikacje są różne i podłużne. Jedne bardziej przydatne, inne mniej, a jeszcze inne kompletnie bezużyteczne. Sam nie wiem, do której grupy zaliczyć CircleJerk App. No bo sklasyfikować aplikację, która poinformuje Twoich znajomych, że właśnie… szlifowałeś stalagmit, męczyłeś jaszczura, czy też zjechałeś na ręcznym?

Może są ludzie, którzy lubią się chwalić tym, że właśnie spędzili bardzo intymne chwile z… samym sobą. Nie wiem, nie znam się. Stary już jestem i pewne „zjawiska” w dzisiejszym internecie są dla mnie kompletnie niezrozumiałe. Nie zmienia to jednak faktu, że aplikacja ma powstać.

Jeśli zainstalujemy ją na swoim telefonie, to po zjechaniu na ręcznym wystarczy tylko potrząsnąć urządzeniem i odpowiednia informacja trafi do znajomych w naszych kręgach. Co więcej, będą oni mogli przybić nam wirtualne piątki w nagrodę za nasze… starania (tak sądzę). Oczywiście w appce nie zabraknie modułu GPS, dzięki któremu użytkownicy będą mogli się chwalić miejscami, w których TO zrobili. Szkoła, biblioteka, przystanek autobusowy… Już wyobrażam sobie te wyzwania na jak najbardziej oryginalne miejsca.

Oprócz tego CircleJerk będzie miała wbudowany komunikator. Nie do końca wiem, do czego miałby on służyć. Może do przesyłania zdjęć „po” (a może nawet „w trakcie”) albo chwalenia się jakimiś szczególnymi osiągnięciami. Jedno jest pewne – pomysłodawca aplikacji musi mieć ogromne doświadczenie w tym temacie, bo jakoś nie spodziewam się, żeby miał dziewczynę, narzeczoną lub żonę. No dobra, może żonę właśnie ma i dlatego jego zainteresowania poszły w tym kierunku.

Aplikacja – stety albo niestety – jeszcze nie powstała. Na razie jej pomysłodawca zbiera fundusze na serwisie Indiegogo. Cel jaki sobie ustalił, jest dość jednoznaczny – 6969 dol. Do końca zostało jeszcze 59 dni, ale nie wiadomo, czy uda się uzbierać chociażby połowę tej sumy, ponieważ na konto niedoszłego dewelopera nie trafił jeszcze nawet złamany grosz.

Jeśli – nie wiedzieć czemu – chcielibyście wesprzeć ten projekt i nie „specjalnym zaangażowaniem” lub „dedykowanym zjechaniem na ręcznym”, a realną kwotą, to możecie to zrobić przez stronę Indiegogo.

Zdjęcie główne: Jlhopgood / Foter / Creative Commons Attribution-NoDerivs 2.0 Generic (CC BY-ND 2.0)

Czytaj także:

Zwykłe SMS-y mogą uratować im życie

Aplikacja na smartfona pozwoli przejąć kontrolę nad samolotem

17-latek został miliarderem, dzięki aplikacji na iOS

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o