Themer to prosty sposób na pięknego Androida (wideo)

aplikacja Themer

Android, choć uchodzi za system dość przejrzysty i prosty w obsłudze, to jednak daleko mu to określeń takich, jak piękny, ładny czy też atrakcyjny wizualnie. Jeszcze gorzej sytuacja wygląda w przypadku nakładek producentów, np. TouchWiz czy też Sense. Na szczęście powstała aplikacja, dzięki której każdy z nas może mieć taki system, jaki chce. Ta aplikacja to Themer.

Themer to program, który pozwala na zmianę ekranu domowego Androida w coś… trochę ładniejszego. W tym celu możemy wybrać jeden z motywów, który całkowicie odmieni wygląd naszego systemu. Aktualnie w bazie znajduje się ponad 50 skórek, które są w pełni konfigurowalne, dzięki czemu można wybrać z nich tylko to, co naprawdę nam się podoba.

aplikacja Themer

Aplikacja obsługuje konto Google. Tym samym zapamiętuje nasze ustawienia i pozwala na szybkie skonfigurowanie nowego smartfona. Niestety, na razie jest to tylko aplikacja Beta, do której dostęp ma jedynie ograniczona liczba użytkowników. Na stronie www.themerapp.com może się zapisać na listę, ale nie gwarantuję, że otrzymacie specjalny kod aktywacyjny. Jednak zawsze warto spróbować.

Aplikacja bez kodu nie zadziała. Jeśli jakiś cudem udało się Wam go zdobyć, to appkę za darmo możecie pobrać ze sklepu Play (klikając w poniższy obrazek). Mam nadzieję, że faza beta niedługo się skończy, bo Themer zapowiada się naprawdę rewelacyjnie, a niektóre skórki wyglądają po prostu świetnie.

google-play-store

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o