Aplikacja Digg Reader zastąpi Ci czytnik Google

Digg Reader na Androida

Jak wszyscy doskonale wiemy – czytnik Google przestał działać. Wszelkiej maści programiści chcą zagospodarować niszę czytników RSS. Jednym z nich jest Digg Reader, którego aplikacja właśnie pojawiła się w wersji na Androida.

Digg Reader nie wyróżnia się niczym specjalnym na tle konkurencji. Podobnie jak inne czytniki RSS, pozwala na synchronizowanie przy pomocy jednego z kont – może to być profil na Twitterze, Facebooku lub Google.

Sama aplikacja wygląda dość schludnie i czytelnie, więc nikt nie powinien mieć z nią problemów. Czytając artykuł mamy możliwość dodania go do ulubionych, wyświetlenia w przeglądarce internetowej, udostępnienia w innych serwisach, np. Facebooku oraz wykopania przy pomocy właśnie Digg (zagraniczny odpowiednik Wykopu).

Oczywiście twórcy Digg Reader nie zapomnieli także o tak ważne funkcji, jak importowanie pliku OPML. Dzięki temu każdy bez problemu przeniesie swoją listę ulubionych serwisów do nowego czytnika.

Wersję na Androida możecie pobrać bezpośrednio ze sklepu Google Play. Od mniej więcej dwóch miesięcy jest też dostępna wersja na iOS-a.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o