Dynamic Keyboard to świetna klawiatura na Androida

Dynamic Keyboard Android

Na system mobilny Android jest wiele różnych klawiatur. Królują przede wszystkim Swype czy też Swiftkey. Jednak Dynamic Keyboard zapowiada się naprawdę rewelacyjnie. Jej możliwości możecie zobaczyć na poniższym filmie.

Klawiatury, takie jak np. Swiftkey, już całkiem nieźle radzą sobie z przewidywaniem naszych słów. Im dłużej ich używamy, tym idzie im to coraz lepiej. Jednak zawsze owe przewidywania są prezentowane na specjalnej belce, po kliknięciu w którą nie musimy już wpisywać pozostałych liter. Twórcy Dynamic Keyboard postanowili podejść do tematu od nieco innej strony.

Ich klawiatura oczywiście także przewiduje to, co chcemy napisać, ale nie prezentuje całych wyrazów, a jedynie zmienia wielkość liter, w zależności od tego, która jest w tym momencie najbardziej prawdopodobna. W ten sposób możliwe jest bardzo szybkie pisanie, bez strachu, że wciśniemy nie tę literę, którą chcieliśmy.

Dodatkowo aplikacja działa naprawdę szybko. Klawisze dostosowują się w błyskawicznym tempie. Na poniższym filmie widać, że Dynamic Keyboard pozwala na naprawdę szybkie pisanie.

Aplikacja klawiatury ma zadebiutować 14 września w 16 wersjach językowych, ale twórcy na razie nie określają jakich. Miejmy nadzieję, że na liście nie zabraknie polskiego. Oprócz tego Dynamic Keyboard ma mieć bardzo rozbudowane ustawienia, dzięki czemu każdy użytkownik dostosuje ją do swoich potrzeb. Aplikacja ma działać zarówno na smartfonach, jak i tabletach.

źródło: Android Police

  • Tomasz

    fajne

  • Tomasz

    a czy słyszałeś i możesz polecić jakąś klawiaturę typu swype na iOS ?

    • Jest TouchPal albo iSwipe, ale konieczny jest Jailbreak. Wiem, że Apple aktualnie rozmawia ze Swype i klawiatura ma niedługo pojawić się w App Store.