Dodawaj strony internetowe do ekranu domowego Androida

Chrome 31 Beta

Wczoraj Chrome 30 na Androida uzyskał status wersji stabilnej i dlatego przyszła pora na to, żeby wersja Beta została podniesiona do numeru 31. Co znajdziemy w nowej przeglądarce? Całkiem sporo.

Z całą pewnością najważniejszą zmianą jest możliwość dodawania stron internetowych do ekranu startowego systemu Android. Cała procedura jest naprawdę prosta. Wystarczy tylko kliknąć na konkretnej stronie w ustawienia i wybrać z nich opcję „dodaj do ekranu głównego”.

Po co coś takiego? Wyobraźmy sobie, że regularnie wchodzicie na stronę Appki.com.pl ;) Zamiast za każdym razem wchodzić w Chrome’a, wpisywać adres albo przechodzić do zakładek i wybierać stronę z listy, wystarczy kliknąć w jedną ikonę i od razu mamy wszystko podane na tacy. Poza tym można powiedzieć, że to coś w rodzaju prostej aplikacji natywnej dla wszystkich stron internetowych, które jej nie mają.

Jeśli macie zainstalowaną aplikację Chrome Beta, a jeszcze nie dostaliście aktualizacji, to nie martwcie się. Tradycyjnie dla Google – pojawi się ona w ciągu kilku dni.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o