Aplikacja do GTA V w końcu na najpopularniejszym systemie

iFruit Android

Już miesiąc temu firma Rockstar wydała specjalną aplikację iFriut do gry GTA V. Niestety, była ona dostępna tylko na system operacyjny Apple iOS. Na szczęście w końcu się to zmieniło.

Aplikacja, która w końcu pojawiła się w wersji na Androida, pozwala na całkiem sporo. Dzięki niej można czytać wiadomości ze świata Grand Theft Auto, przeglądać serwis Rockstar Games Social Club czy też odwiedzać fikcyjny, stworzony na potrzeby gry portal społecznościowy LifeInvader.

To jednak nie wszystko. Aplikacja przede wszystkim pozwala na modyfikowanie samochodów, znajdujących się w garażu naszych wirtualnych postaci. Tym samym w telefonie możemy ustawić nie tylko tablice rejestracyjne, ale też kolor auta, a nawet dokupić do niego modyfikacje, np. lepszy silnik.

Jednak chyba najciekawiej prezentuje się funkcja Chop the Dog, która pozwala zajmować się Chopem, czyli psem Franklina. Odpowiednia troska o czworonoga będzie miała odzwierciedlenie w jego kondycji w grze, np. pies będzie bardziej posłuszny i troskliwy, zacznie robić sztuczki czy też odnajdzie ukryte przedmioty. Zatem jest to całkiem opłacalna inwestycja.

google-play-store

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o