Czyżby Instagram na Windows Phone pojawił się już w przyszłym tygodniu?

 Instagram jest najbardziej popularną aplikacją, dzięki której możemy nakładać filtry na nasze zdjęcia. W Windows Phone Store znajdują się podobne aplikacje, ale żadna nie jest tą jedyną. Żadna nie jest Instagramem. Najprawdopodobniej już w przyszłym tygodniu nie będzie potrzeby szukania zamiennika.

Przed chwilą dostaliśmy Vine’a, ale czy zasłużyliśmy na aż takie szczęście? Być może tak, być może już w przyszłym tygodniu. Informację taką podał użytkownik Twittera @Nawzil8, osoba ta już wcześniej informowała o nowościach jakie zawitają na system Windows Phone. Plotka ta (bo na chwilę obecną data premiery Instagrama właśnie nią jest) może się okazać prawdą już za tydzień.

Przypominamy, że fakt debiutu Instagrama na Windows Phone 8 jest już pewny. To potwierdziła Nokia w trakcie swojej ostatniej konferencji Nokia World w Abu Dhabi. Jednak wiele osób spodziewało się, że aplikacja pojawia się w Marketplace dopiero w grudniu. Najnowsze doniesienia wskazują, że może to nastąpić nieco wcześniej. Pozostaje nam tylko cierpliwie czekać.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o