Kaspersky Internet Security na Androida jest darmowy!

Kaspersky Internet Security

Polacy w końcu mogą pobierać najnowszy pakiet bezpieczeństwa Kaspersky Internet Security. Bardzo ważne jest to, że aplikacja jest dostępna całkowicie za darmo.

Aplikacja ma zapewniać użytkownikom smartfonów i tabletów całkowitą ochronę. Kaspersky Internet Security będzie kontrolował zarówno pobierane aplikacje, odwiedzane strony internetowe, zakupy mobilne w sklepach internetowych, a nawet portale społecznościowe czy też bankowość mobilną. Wszystko po to, abyśmy czuli się bezpieczniej.

To jednak nie wszystko. Firma Kaspersky przygotowała także specjalny system na wypadek kradzieży urządzenia, na którym często znajdują się poufne dane. Poprzez stronę internetową Anti-Thief Web Managment użytkownik może na przykład zlokalizować swojego smartfona, zdalnie go zablokować lub też usunąć z niego wszystkie dane, aby nie trafiły w niepowołane ręce. To z pewnością ciekawa technologia, szkoda, że dostępna już dla wszystkich użytkowników Androida. Podobny system z niemal takimi samymi funkcjami został kilka miesięcy temu udostępniony przez Google.

Dużo ciekawej prezentuje się opcja robienia potajemnego zdjęcia złodziejowi i wysyłanie go na naszego maila czy też funkcja całkowitego blokowania urządzenia w przypadku wymiany karty SIM.

Oczywiście w ofercie dostępna jest także wersja Premium, której koszt to 19,90 złotych za rok ochrony. Jak łatwo się domyślić – jej funkcjonalność jest jeszcze większa. Szczegóły znajdziecie na stronie http://www.kaspersky.pl/kis_android.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o