moBILET na Windows Phone – w końcu!

moBILET

Mobilet to aplikacja, która pozwala na zakupienie elektronicznych biletów na komunikację miejską czy też biletów parkingowych. Od dłuższego czasu brakowało wersji na system Windows Phone. No właśnie, brakowało…

Aplikacja moBILET w końcu pojawiła się w Marketplace Windows Phone’a. Co ważne, jest to inicjatywa ogólnopolska i system jest wykorzystywany w wielu miastach, między innymi: Krakowie, łodzi, Trójmieście, Warszawie, Poznaniu, Szczecinie, Toruniu, Lublinie, a także na Górnym Śląsku.

Appka działa na zasadzie wirtualnej portmonetki, na którą przelewamy pieniądze, a które później możemy wykorzystać na zakup biletu czy też właśnie miejsca parkingowego w strefach płatnego parkowania. Co ważne, opłata za postój jest ponoszona z dokładnością co do minuty. Oznacza to, że płacimy za rzeczywisty czas stania samochodu, a nie z góry, do konkretnej godziny. Poza tym moBILET pozwala także na zakup biletów okresowych, ale tylko w określonych miastach.

Aplikacja jest już dostępna w Windows Phone Marketplace. Działa zarówno na najnowszej, ośmej wersji systemy, jak i starszej, czyli siódmej edycji.

Poniżej link do pobrania aplikacji moBILET na Windows Phone:

windows-phone-marketplace

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o