Music Drop – łatwe przenoszenie muzyki z komputera na telefon

Music Drop to aplikacja, która z pewnością zainteresuje bardzo wiele osób.  Dlaczego? Otóż dzięki niej przeniesiemy piosenki z komputera na telefon, bez żadnych kabli!

O co dokładnie chodzi? Po pobraniu aplikacji na telefon, tworzy ona coś w rodzaju sieci.  Na telefonie wyświetli się kod URL, który musimy wpisać w przeglądarce komputera. Po połączeniu, możemy w łatwy sposób umieszczać pliki w pamięci urządzenia.  Od niedawna również użytkownicy WP mogą cieszyć się z tej aplikacji.

Music_Drop_Screens

Lista utworów pojawi się nam na monitorze, dzięki czemu będziemy wiedzieć co już mamy.  Trzeba przyznać, że pomysł jest świetny. Warto dodać, że aplikacja na prawdę działa!

Musimy jedynie pamiętać, że przeglądarka musi obsługiwać HTML5.

Music_Drop_Desktop2

Szczerze mówiąc, takie rozwiązanie jest czymś w rodzaju rewolucji. Wiadomo, że mamy już dostęp do większych cudów, ale połączenie telefonu i komputera bez kabla? Brzmi świetnie. Tym bardziej, że aktualne kable USB są długości porównywalnej do dwóch widelców. O ile w laptopach jest to dobre rozwiązanie, to w komputerach stacjonarnych jest już problem.

Bądźmy też szczerzy, nie zawsze chce się wstawać i szukać kabla. I to jest główny powód, dla którego powinno się korzystać z tej aplikacji. Mimo, że nie zapewnia ona np. większej wydajności systemu, to ułatwia życie i to w wielkim stopniu.

Chcemy więcej takich pomysłów! Aplikacje możecie pobrać klikając w poniższą grafikę:

windows-phone-marketplace

źródło: wpcentral.com

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o