Pixel Fleet – wojna na tapecie smartfona (wideo)

Pixel Fleet to nowa tapeta animowana dla użytkowników sprzętów z Androidem. Patrzenie na nią przypomina trochę wizytę w kinie. A ekranie smartfona można zobaczyć lasery, wybuchy i ludzkie tragedie, bo odbywa się tam kosmiczna wojna.

Od razu uprzedzam, że nie jest to gra. Użytkownik nie ma żadnego wpływu na to, co dzieje się na ekranie jego telefonu. Co więcej, twórcy zapewniają, że do stworzenia tapety nie wykorzystano skryptów, więc za każdym razem będzie się działo coś innego.

A co generalnie będzie się działo? Na wyświetlaczu zobaczymy statki kosmiczne dwóch frakcji, które będą ze sobą walczyć. Te dwie frakcje, to Ziemia i System Gwiezdny Epsilon Eridani.

W Google Play są dostępne dwie wersje Pixel Fleet – darmowa i płatna, w cenie 99 centów, czyli aktualnie 3,14 zł. W pierwszej dostępne są po 3 statki dla każdej rasy. W płatnej otrzymujemy dwa razy więcej kosmicznych pojazdów oraz dynamiczne tło, na którym będą się pojawiać asteroidy, planety i różnego rodzaju gwiazdy. Poza tym płatna wersja pozwala na włączenie tablicy wyników, pokazującą, kto aktualnie wygrywa wojnę.

źródło: Android Police

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o