Dzięki nowej aplikacji PornHuba wrzucisz nagie zdjęcia na Facebooka

PornHub TrickPics

Są ludzie na tym świecie, którzy lubią dzielić się swoimi nagimi zdjęciami. Dzięki nowej aplikacji PornHuba – TrickPics – może stać się to jeszcze łatwiejsze. Goliznę będzie można wrzucać nawet na Facebooka lub Instagrama.

Nowa aplikacja PornHuba nazywa się TrickPics. Powstała z myślą o użytkownikach, którzy lubią sobie robić nagie zdjęcia i czasami chcą się nimi podzielić z innymi osobami. Niestety, większość serwisów społecznościowych nie pozwala nawet na pokazanie sutka. Co gorsze, zawsze znajdzie się jakiś obrońca moralności, który zgłosi zdjęcie z odrobiną golizny. Właśnie dlatego powstała nowa appka. Jak działa?

TrickPics pozwala na zrobienie sobie nagiego zdjęcia. Następnie na fotkę automatycznie nakładane są filtry, dzięki którym wszystkie „kluczowe” partie ciała zostaną zasłonięte. Do wyboru mamy kilka różnych elementów do wyboru. Można na przykład umieścić małe wentylatory na sutkach lub ze zwisu męskiego zrobić miecz świetlny lub kobrę. PornHub twierdzi, że niektóre z filtrów mogą nam nawet ułatwić znalezienie randki. Niestety, musicie mi wybaczyć, gdyż nie sprawdziłem dokładnie działania TrickPics. Zresztą jestem święcie przekonany, że i tak nie chcielibyście tego oglądać.

Wszystkie zrobione w ten sposób zdjęcia mają być w pełni bezpiecznie. Nie są nigdzie udostępniane, ani nawet zapisywane. Jedyna kopia ma się znajdować na telefonie użytkownika. Jakby tego było mało, serwis przygotował specjalną promocję. Wystarczy wrzucić na media społecznościowe swoje zdjęcie zrobione przy pomocy TrickPics i oznaczyć na nim PorHuba. W ten sposób możemy zdobyć za darmo PorHub Premium Trial. Aplikację można pobrać za darmo ze Sklepu Google Play lub Apple App Store.

Kto się odważy?

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o