Przeglądarka Dolphin została pobrana już 80 mln razy

przeglądarka dolphin

Wraz z nową wersją, która przynosi kilka usprawnień, twórcy przeglądarki Dolphin na Androida mogą świętować spory sukces. Ich aplikacja została pobrana już 80 milionów razy.

Zaledwie kilka miesięcy temu, przeglądarka uzyskała wynik 50 milionów pobrań. Wtedy udostępniona została wersja Jetpack, dzięki której aplikacja działała zdecydowanie szybciej. Teraz, razem z osiągnięciem pułapu 80 milionów, otrzymamy Dolphin w wersji 10-tej, która również przyniesie kilka naprawdę ważnych usprawienień.

Przede wszystkim w nowej wersji zmieniony został wygląd samej aplikacji. Teraz jest ona zdecydowanie bardziej oszczędna i jednocześnie dużo bardziej elegancka. Poza tym na ekranie domowy przeglądarki można dodawać aplikacje webowe, z których najczęściej korzystamy. Co więcej, można je poustawiać w specjalnie utworzonych do tego grupach.

To tylko kilka z nowości. Na pewno ucieszą one stałych użytkowników Dolphin. Jeśli nie miałeś jeszcze okazji korzystać z przeglądarki, to radzę spróbować. Aplikacja jest naprawdę warta uwagi.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o