Quickoffice za darmo dla wszystkich!

Quickoffice iOS

Ponad roku temu Google kupiło aplikację Quickoffice. Dzisiaj internetowy gigant ogłosił, że udostępnia ją za darmo dla wszystkich użytkowników i jeszcze dodaje do tego specjalny bonus!

Wcześniej aplikacja była płatna zarówno w wersji na Androida, jak i na iOS. Później została udostępniona za darmo dla użytkowników Google Apps. Od teraz jest darmowa dla wszystkich użytkowników obu systemów operacyjnych, co jest po prostu świetną wiadomością. To jednak nie koniec. Każdy, kto zainstaluje appkę przed 26 września, dostanie za darmo dodatkowe 10 GB na wirtualny dysku Google Drive na 2 lata. Oznacza to, że każdy będzie miał 15 GB miejsca w chmurze (5 GB darmowe + 10 GB w promocji).

Jeśli chodzi o samą aplikację, to pozwala ona na otwieranie oraz edytowanie plików Microsoft Office. Dodatkowo, od pewnego czasu użytkownicy mogą także pracować na plikach zapisanych właśnie w chmurze Google Drive. Dzięki temu nie trzeba korzystać z Dokumentów Google, które – choć mają wiele zalet – nie należą do najprzyjemniejszych w korzystaniu. Aplikacja Quickoffice ma z pewnością dużo więcej funkcji i powinna być sporo wygodniejsza.

Także pobierajcie i cieszcie się nie tylko nową funkcjonalnością, ale też dodatkowym miejscem w Google Drive. Poniżej oczywiście linki do Google Play oraz App Store:

Quickoffice na Androida.

Quickoffice na iOS.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o