Nie udało się kupić Snapchat, to teraz Facebook tworzy dla niego konkurencję

Financial Times dotarł do niezwykle ciekawej informacji. Okazuje się, że Facebook może pracować nad nowym komunikatorem, który może stać się konkurentem dla Snapchata.

Mark Zuckerberg chciał kupić Snapchata i to za całkiem niezłą sumkę, bo aż 3 mld dol. Jednak szefowie tego – chyba można tak powiedzieć – społecznościowego fenomenu odrzucili tę ofertę i cały czas pozostają niezależni. Na razie nie wyszło im to na złe, bo serwis zyskuje na popularności.

Jednak Mark tak szybko i tak łatwo nie zapomina. Pewnie po nocach śnią mu się cały czas miny szefów Snapchata, którzy z szelmowskich uśmiechem odrzucili „ofertę nie do odrzucenia”. Przyszła pora na zemstę, a wiemy, że ta bywa niezwykle słodka, chociaż zdradliwa.

A tak już zupełnie na poważnie, to Facebook podobno pracuje nad nowym komunikatorem o nazwie Slingshot. Miałbym on służyć do przesyłania krótkich wideowiadomości między użytkownikami. Jednak nie wiadomo jeszcze, czy aplikacja w ogóle zostanie wydana. Jeśli tak, to na pewno jako osobny byt, a nie część Messengera czy też WhatsAppa. Może być jednak tak, że Slingshot umrze szybciej niż się o nim dowiedzieliśmy.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o