Spotify na iOS z nową, ciekawą funkcją

Spotify

Dzisiaj Spotify wypuściło do App Store nową wersję swojej aplikacji. Na razie nie ma w niej jeszcze usługi Connect, ale za to otrzymaliśmy inną, ciekawą funkcję o nazwie „odkrywanie muzyki”.

Odkrywanie muzyki to nic innego, jak po prostu odsłuchiwanie piosenek, płyt, stacji radiowych czy też konkretnych wykonawców, polecanych właśnie przez Spotify. To idealna usługa dla ludzi, którzy aktualnie nie wiedzą, co chcieliby usłyszeć w głośnikach lub słuchawkach. W takim wypadku wystarczy wybrać ulubiony gatunek muzyczny, np. rock i po chwili aplikacja zaserwuje nam najlepsze piosenki.

Nie jest to może wielce odkrywcza funkcja, ale z całą pewnością bardzo przydatna. Sam na co dzień korzystam z Deezera i często siadam przed komputerem i nie wiem, jaką płytę lub jakiego wykonawcę chciałbym posłuchać. Wtedy właśnie wybieram jeden gatunek muzyczny i uruchamiam albo najnowsze płyty, albo stację radiową. Proste i przyjemne. W ten sposób nie tylko możemy słuchać tego, co nam się powinno spodobać, ale też poznajemy nowych wykonawców i poszerzamy swoje horyzonty. Odkrywamy muzykę.

Spotify w wersji 0.7.4 możecie pobierać z App Store.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o